תצפית בוורוביובי גורי

תצפית בוורוביובי גורי

VOROBYOVY GORY


כאשר אתם מטיילים במוסקבה אל תשכחו להגיע לנקודת התצפית על העיר שנמצאת ליד האוניברסיטה בוורביובי גורי (Vorobyovy Gory) משם נפתחים נופים מרהיבים בכל עונות השנה ובכל שעות היום.

האתר הוא חלק חובה מסיור במוסקבה, זהו יעד מועדף על צלמי חתונות, מקום לטיול של הסטודנטים מאוניברסיטת מוסקבה (שהבניין הראשי שלה קרוב מאוד), פה תמצאו גם אמהות עם עגלות ילדים, זוגות רומנטיים ואפילו מקום מפגש מיתולוגי של אופנוענים.

מבחינה גיאוגרפית, אזור זה ממוקם די גבוה (הוא נחשב לאחת משבע הגבעות עליהן, כידוע, מוסקבה ניצבת). הנהר המתפתל סביב הגבעות ומזין את היער היפהפה שמסביב, מה שהופך את המקום הזה לאחד האזורים הציוריים ביותר בעיר.

ממש במרכז הגדה הנגדית של הנהר נמצאת זירת הספורט הגדולה "לוז'ניקי". שמאלית ללוז'ניקי רואים את גורדי השחקים המודרניים MOSCOW CITY עם מרכזי העסקים ומתחמי המגורים היוקרתיים. ימנית ל-MOSCOW CITY תוכלו לראות את המלון "אוקראינה" ואת הצריח של מגדל הטלוויזיה אוסטנקינו, רחוק יותר - "הבית הלבן" (הבניין בו נמצאת ממשלת רוסיה).

מימין ל"לוז'ניקי" תוכלו למצוא שני "גורדי שחקים סטליניסטים" מפורסמים: האחד מהם הוא בית בכיכר קודרינסקיה, השני הוא משרד החוץ הרוסי. בין גורדי השחקים קל למצוא את נובי ארבט עם המבנים בצורת הספרים ומתחם של המנזר נובודביצ'י.

המתחם פתוח למבקרים ללא הגבלת שעות וללא תשלום.


כתובת המתחם: רח ' קוסיגינה / כיכר האוניברסיטה
st. Kosygina / University Square


להזמנת סיורים עם הדרכה מקצועית בעברית - פנו למשרדי החברה


יותר מידע על טיול למוסקבה

 

 

שתף לחברים

שתף